Uniplex

محاسبه آنلاین قیمت یونولیت و یونیپلکس

به ازای یک ساختمان طبقه و با سقفی به مساحت متر مربع نمایش جزئیات

هزینه خرید یونولیت:

هزینه هر سقف:

قیمت براساس یونولیت وزن 1.2 کیلوگرم

تعداد بلوک:

هزینه اجاره یونیپلکس:

هزینه هر سقف:

بازکردن و شکستگی احتمالی قالب ها بر عهده شرکت می‌باشد.

هزینه خرید یونیپلکس:

کسر 50٪ هزینه بازخرید قالب ها

تعداد قالب ۱ متری:

تعداد قالب 75 سانتی:

قیمت خرید قالب ها:

قیمت روز خرید یونولیت: تومان
قیمت روز اجاره یونیپلکس: تومان

معرفی یونیپلکس

با یونیپلکس تخصصی تر آشنا شوید…

خرید یونولیت سقفی

یکی از مهم‌ترین نکاتی که حتما باید در تهیه یونولیت سقفی و خرید این نوع از یونولیت در نظر گرفت بحث کیفیت آن است، برای خرید یونولیت سقفی همیشه بهتر است از بهترین متخصصانی که در این حوزه فعال هستند، کمک گرفت، ما در یونیپلکس سعی می‌کنیم تا بهترین قیمت از یونولیت را به شما ارائه دهیم و با استفاده از این مسئله باعث بهترین خروجی برای پیشرفت پروژه‌های عمرانی شما شویم، ما سعی می‌کنیم تا با استفاده از این داده‌ها بهترین رهنمود شما در این مسیر باشیم.

قیمت یونولیت سقفی ۲۵

یونولیت سقفی بسیار پرکاربرد و درتمامی ساخت و سازها از آن استفاده می‌شود. قیمت یونولیت سقفی ۲۵ مانند دیگر یونولیت‌ها به عوامل متعددی بستگی دارد. در شرایط ناپایدار ارزی، قیمت یونولیت سقفی رو به افزایش است و با توجه به اینکه ساخت و ساز غیرقابل توقف است پس خرید آن را نمی‌توان متوقف کرد. قیمت یونولیت سقفی ۲۵ فوم لس بسیار کمتر و مقرون به صرفه‌تر می‌باشد.

کاهش قیمت یونولیت سقفی ۵۰

در سال‌های اخیر با افزایش ساخت و ساز، شاهد افزایش قیمت تولید مصالح مختلف از سوی مراکز گوناگون بوده‌ایم. یکی از قسمت‌های بسیار مهم ساختمان‌های امروزی، یونولیت‌های استفاده شده در ساختار آن‌ها می‌باشد. در ماه‌های گذشته با افزایش خرید این محصول از سوی سازندگان آپارتمان‌های مسکونی و تجاری، قیمت این محصول با نوسانات گسترده‌ای همراه شده است.

با افزایش خرید این محصول در بازارهای کشور ایران، قیمت انواع این محصول نظیر یونولیت سقفی با تحولات زیادی روبرو شده است. بدین ترتیب نیاز است تا هر فرد در خرید این محصولات، توجه ویژه‌ای را به قیمت آن و فروشنده موردنظر داشته باشد. قطعا در این صورت فرد موردنظر می‌تواند سطح کیفی خرید خود را افزایش دهد.

یکی از مسائل رخ داده در بازار این محصولات، کاهش قیمت یونولیت سقفی عرض ۵۰ در بازارهای کشور ایران می‌باشد. این مسئله باعث شده تا سرعت ساخت و ساز در کشور ایران نیز با افزایش بیشتری صورت بگیرد. توجه داشته باشید که کاهش قیمت تنها توسط مجموعه‌های برتر فروشنده این محصول انجام گرفته است. برخی از فروشندگان نامعتبر این محصولات، تاکنون اقدامی را مبنی بر کاهش قیمت این محصولات نکرده‌اند.

معایب یونولیت

یونولیت در ابتدای کار خود، محصول بسیار پربازدهی بود و در بسیاری موارد بسیار خوب عمل کرد، مانند عایق‌گیری صدا، یا سبک کردن بارهای مرده در ساختمان. اما یونولیت معایبی بسیاری داشت، مانند، اشتعال پذیری بالا یا آسیب زدن به محیط زیست.  اما روز به روز با پیشرفت تکنولوژی تجهیزات جدیدی وارد بازار شدند که با استفاده از آن‌ها محصولاتی تولید شد که این معایب را ندارد و مزایای به نسبت بیشتری نیز دارند.

یکی از این محصولات یونی پلکس می‌باشد که در داخل کشور و با استفاده از بروزترین تجهیزات تولید شده و ثبت اختراع گردیده است.

شایان ذکر است، سقفی که با قالب یونیپلکس اجرا می‌شود، مستحکم‌تر است. و این قالب‌های یونیپلکس غیر ماندگار هستند، یعنی از سقف جدا می‌شوند و می‌توان از آن‌ها چندین و چند بار بهره گرفت، این مساله باعث می شود، هزینه آن در مقایسه با بلوک یونولیت بسیار کاهش یابد.

یونیپلکس چیست ؟

یونی پلکس محصولی است که در داخل با تکیه بر دانش و توانمندی مهندسان داخلی با استفاده از به‌روزترین تجهیزات، زیر نظر اولین تولیدکننده بلوک یونولیت در ایران تولید شده است. ثبت اختراع نیز برای این محصول انجام گرفته و در چندین پروژه بزرگ به کار گرفته شده است.

یونیپلکس محصولی است که در اجرای سقف به کار می‌رود، و در مقایسه با سایر روش‌های اجرای سقف دارای مزایای فراوانی است.

مقایسه یونیپلکس و یونولیت

سوالات متداول

آیا امکان افزایش قیمت یونولیت سقفی وجود دارد؟ 

در پاسخ این سوال باید بگوییم که وضعیت قیمت این محصول توسط مراجع دیگر تعیین می شود. اما با شرایط فعلی ممکن است مجددا شاهد افزایش قیمت این نوع از مصالح باشیم. مجموعه ما با فروش ارزان قیمت این محصولات در نظر دارد تا فروشندگان دیگر را از گران فروشی این محصول باز دارد. بدین جهت پیشنهاد می کنیم تا با ایجاد ارتباط با کارشناسان مرکز ما، تاثیر مستقیمی را در کیفیت خرید خود داشته باشید.

ارزان ترین یونولیت سقفی چیست؟

یونولیت سقفی باتوجه به متریال به کار رفته در آن قیمت بالاتری نسبت به یونیپلکس دارد. یونیپلکس باتوجه به متریال به کار رفته در آن علاوه بر ارزان‌تر بودن آن، ایمنی بیشتری را در برابر آتش‌سوزی و حفاطت از ساختمان دارد. در  حال حاضر ارزان‌ترین یونولیت سقفی، یویپلکس می‌باشد که طول و عرض‌های مختلفی ارائه شده است.