یونیپلکس محصولی با کیفیت تر و به روز تر که جایگزین یونولیت خواهد شد...

یونیپلکس مظهر اراده مهندسی توانمند ایرانی می باشد که تحولی نوین در زمینه اجرای سقف ایجاد کرده است.

از جمله مزایای یونیپلکس می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

با توجه به اینکه یونیپلکس قالبی غیرماندگار است، خطر آتش سوزی در سقفی که با استفاده از این قالب ها ساخته می شود، به حداقل می رسد.

استفاده از یونیپلکس بسیار ساده بوده و در اجرای آن نیاز به متخصصی نیست.

قالب غیر ماندگار یونیپلکس با قابلیت استفاده مجدد بیش از 50 سیکل کاری را دارد.

یونیپلکس با استفاده از مواد اولیه قابل بازیافت ساخته شده است، و بنابراین آسیبی به محیط زیست نمی زند. 

سوالات متداول

خرید یونولیت سقفی

در خرید یونولیت حتما باید با مشاوره با متخصصین بهترین نوع یونولیت را انتخاب کنید. اما محصول جدیدی که نخستین تولیدکننده بلوک یونولیت در ایران، آن را تولید کرده است، بسیار مزایای بهتری نسبت به یونولیت دارد، نام این محصول یونیپلکس است که برای اجرای سقف از آن استفاده می شود. یونیپلکس مزایای زیادی نسبت به یونولیت دارد.  برای مثال از آنجا که بلوک های یونولیت ماندگار هستند، در برابر آتش سوزی بسیار آسیب پذیر می باشند، اما از آنجا که بلوک های یونیپلکس غیرماندگار هستند، سقفی که با این بلوک ها ساخته شود از این آسیب مصون است، در ادامه مزایا و توضیحات بیشتری را از یونیپلکس با شما در میان خواهیم گذاشت.

قیمت یونولیت سقفی 25

عوامل بسیاری می تواند بر قیمت یونولیت اثر بگذارد از جمله این عوامل می توان به کیفیت مواد اولیه به کار برده شده در آن اشاره کرد، درصورتی که مواد اولیه به کار برده شده در یونولیت، نسوز باشد، دارای کیفیت بالاتری خواهد بود که در این صورت قیمت یونولیت سقفی 25 هم بالاتر خواهد بود، اما اگر مواد اولیه به کار برده شده در تولید یونولیت اشتعال پذیر باشد، از کیفیت پایین تری برخوردار خواهد شد، و طبعا قیمت یونولیت ارزان تر خواهد بود. عامل مهم دیگر دانسیته یونولیت است که هر چقدر بالاتر باشد قیمت یونولیت گران تر می شود و کیفیت آن بهتر می شود.

به جز مواد اولیه موارد دیگر در قیمت آن اثر گذار است، این موارد شاید به بازار خود یونولیت هم مربوط نشود. برای مثال قیمت نفت یکی از این موارد است که با بالارفتن آن قیمت تمام تجهیزات مربوط به تولید یونولیت یا هزینه های حمل و نقل افزایش می یابد و به طور مستقیم بر قیمت یونولیت اثر می گذارد.

معایب یونولیت

یونولیت در ابتدای کار خود، محصول بسیار پر بازدهی بود و در بسیاری موارد بسیار خوب عمل کرد، مانند عایق گیری صدا، یا سبک کردن بارهای مرده در ساختمان. اما یونولیت معایبی بسیاری داشت، مانند، اشتعال پذیری بالا یا آسیب زدن به محیط زیست.  اما روز به روز با پیشرفت تکنولوژی تجهیزات جدیدی وارد بازار شدند که با استفاده از آن ها محصولاتی تولید شد که این معایب را ندارد و مزایای به نسبت بیشتری نیز دارند.

یکی از این محصولات یونی پلکس می باشد که در داخل کشور و با استفاده از بروز ترین تجهیزات تولید شده و ثبت اختراع گردیده است.

شایان ذکر است، سقفی که با قالب یونیپلکس اجرا می شود، مستحکم تر است، و این قالب های یونیپلکس غیر ماندگار هستند ، یعنی از سقف جدا می شوند و می توان از آنها چندین و چند بار بهره گرفت، این مساله باعث می شود، هزینه آن در مقایسه با بلوک یونولیت بسیار کاهش یابد.

یونیپلکس چیست ؟

یونی پلکس محصولی است که در داخل با تکیه بر دانش و توانمندی مهندسان داخلی با استفاده از به روز ترین تجهیزات، زیر نظر اولین تولید کننده بلوک یونولیت در ایران تولید شده است. ثبت اختراع نیز برای این محصول انجام گرفته و در چندین پروژه بزرگ به کار گرفته شده است.

یونیپلکس محصولی است که در اجرای سقف به کار می رود، و در مقایسه با سایر روش های اجرای سقف دارای مزایای فراوانی است.

مقایسه یونیپلکس و یونولیت